
Ноутбук Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14Q8X9 14 WUXGA IPS TOUCH Snapdragon X Plus - X1P-42-100 16GB SSD 512GB Б/У A++
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ID486160
27 809 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Батарея Більше 8 год. при середньому навантаженні, ємність 54Wh Екран: Відмінний стан, без дефектів без дефектів.
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Трансформер |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 54 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Plus - X1P-42-100 8(8)x3.40 GHz |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Да |
| Ємність батареї | Понад 8 год. |
| Внутрішня тактова частота | 3.2 МГц |
| Інші функції і особливості | Трансформер |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Картка | 2514213 |
| Клас | A++ |
| Код | ID486160 |
| Кількість слотів пам'яті | 0 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Операційна система | Win11 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | ARMv9 |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Тип відеопам'яті | системна |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Тип процесора | Інше |
| Колір | Срібло |
| Частота пам'яті | 4 800 МГц |
- Ціна: 27 809 ₴








