
Ноутбук MSI GV62 8RE 15.6 FHD IPS i5-8300H GeForce GTX 1060 3GB 16GB SSD 120GB+HDD 1ТB Б/У B
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ID477632
15 450 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Батарея 2 год. 30 хв. при середньому навантаженні, ємність 39Wh Екран: Гарний стан - присутні потертості на передньому шарі, ледь помітні на білому тлі, що не відволікають увагу. Сліди експлуатації у вигляді подряпин і потертостей по корпусу. Сліди ремонту на топкейсі та піддоні. Зу в комплекті.
Ноутбук оснащений вбудованою батареєю. Вона не є знімною і знаходиться всередині корпусу. Такі батареї зазвичай мають вбудовані системи захисту, які запобігають їх перегріву та займанню.
Клавіатура ноутбука має підсвічування. Завдяки цьому клавіші легко помітні в умовах низького освітлення, будь то темрява або слабко освітлена кімната. Крім того, підсвічування клавіатури сприяє більш швидкій та ефективній роботі, адже вам не потрібно нахилятися до неї, щоб розглянути клавіші. Це особливо актуально для людей з проблемами зору або тих, хто проводить багато часу за комп'ютером.
Ігровий ноутбук середнього рівня, який дозволить вам грати практично в будь-які ігри, при цьому сучасні вимогливі ігри можна запускати на середніх налаштуваннях, без просідання FPS. Тягне WOT на середніх налаштуваннях понад 40FPS, і на максимальних до 30FPS. Така машина може використовуватися геймерами для стримінгу ігор на Youtube та Twitch. Крім ігор ноутбук можна використовувати для роботи та іншого роду розваг - фільми, музика, перегляд фотографій. Такий ноутбук дозволить комфортно працювати у браузері з 20+ відкритими вікнами, дивитися відео на Youtube у високій якості. Машина чудово впорається з вимогливим ПЗ, обробкою відео, 3D моделюванням і т.д.
Ноутбук підійде всім геймерам, які шукають баланс між гарною продуктивністю та розумною ціною.
Цей ноутбук має досить високу продуктивність, яка впорається з будь-якими завданнями:
Офіс: великі документи Word , Excel, PDF, віддалений робочий стіл, 1C
Інтернет: ip-телефонія, Skype, електронна пошта, соц.мережі, робота в браузері з понад 50 вікнами, хмарні програми.
Мультимедіа: DVD, музика, фото, Youtube потягне 4k 2160p
Вимогливе ПЗ: Photoshop, Corel, AutoCAD, 3D, обробка відео, IT Develop
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Вживані |
| Ультрабук | Ні |
| Колір | Білий |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 39 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Core i5-8300H 4(8)x4.00 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Об'єм накопичувача | 1120 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4GB Модем | Немає |
| Ємність батареї | 2 год. 30 хв. |
| Внутрішня тактова частота | 2.3 МГц |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX 1060 (GDDR5 3072Mb) |
| Інші функції і особливості | Геймерський |
| Інтерфейс HDD | M.2 2280 • Sata 2.5 Slim |
| Картка | 2453845 |
| Клас | B- |
| Код | ID477632 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Обсяг відеопам'яті | 3072 MB |
| Об'єм жорсткого диска | 1000 GB |
| Операційна система | Win11 x64 Home |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 8-е Coffee Lake |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Тип диска | M.2 2280 • Sata 2.5 Slim |
| Частота пам'яті | 2 133 МГц |
- Ціна: 15 450 ₴








