
Килимок для миші ігровий 900*420*4мм HATOR Tonn XXL (HTP-040) чорний тканинний
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: NM037475
999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Ігрова поверхня Hator Tonn стане вашим надійним помічником і забезпечить точність кожного руху вашої мишки. Строгий, але з родзинкою, дизайн припаде до місця на будь-якому робочому столі, а різноманітність розмірів дасть змогу підібрати варіант, що найбільше підійде саме для вас.
Краю килимка сформовано шляхом лазерного різання, що запобігає відшаруванню поверхні від основи, а чіпка каучукова база міцно утримує ігрову поверхню в будь-якій ситуації...
.
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HTP-040 |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Код | NM037475 |
| Підсвітка | Немає |
- Ціна: 999 ₴




