
Міський рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів Feisha 9399-G, сіро-блакитний #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039728
570 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Міський рюкзак Feisha 9399-G призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він відмінно підійде для повсякденного використання та подорожей. Всередині відділення великої ємності з розумним плануванням: окрема кишеня для ноутбука, кишеня органайзер та кишеня для аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. З заднього боку рюкзака є невелика кишеня на блискавці для телефону, гаманця.
Лямки рюкзака виконані з дихаючої тканини, регулюються по висоті.
Рюкзак виготовлений з поліестеру
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 310 х 440 х 150 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 280 х 400 х 30 мм
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM039728 |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 570 ₴







