
Сумка для ноутбука 15.6 дюймів Slim ST03-NB синя #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM036367
680 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Slim ST03-NB призначена для ноутбука до 15,6 дюймів. Це класична, легка, але стильна тонка сумка.
Основне відділення зроблено з плюшу, а стінки потовщені, що захистить ваш ноутбук від подряпин та інших пошкоджень. Спереду є дві кишені на блискавці і одна на липучці для різних аксесуарів, також є кишеня, куди можна сховати ручки від сумки, вона досить глибока. Позаду прихована кишеня на блискавці, глибока кишеня для ручок сумки та ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь на плечі.
Сумка виконана з водонепроникної та зносостійкої тканини - оксфорд.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 410 х 295 х 35 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 395 х 285 х 25 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! 
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!!!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 395 мм |
| Код | NM036367 |
- Ціна: 680 ₴










