
Чохол для ноутбука 14-15 дюймів SWEETONE ND03-NB синя
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM042726
650 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Чехол-сумка SWEETONE ND03-NB призначена для ноутбука 14-15 дюймів. Вона може використовуватися як чохол, ручка ховається, так і в якості портативної мінімалістичною сумки.
/P>.
Усередині основного відділення дуже м'яка, потовщена, приємна на дотик внутрішня підкладка, яка захищає ваш ноутбук від подряпин або інших дрібних пошкоджень. Зовнішня кишеня на блискавці з органайзером усередині для блока живлення, мишки, блокнота і різних аксесуарів. Так само із заднього боку є ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Чехол-сумка виконана з високоміцної водонепроникної тканини - жаккард
-
У>зовнішні розміри (ШхВхГ): 380 х 270 х 60 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 370 х 260 х 30 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM042726 |
| Матеріал | Жакард |
| Виробник | Китай |
- Ціна: 650 ₴








