
Сумка для ноутбука 14 дюймів MeiTian S762-b, бежева
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM045087
815 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка MeiTian S762-B - це стильне і практичне рішення для тих, хто цінує легкість, елегантність і функціональність у повсякденному житті. Модель для ноутбуків з діагоналлю до 14 дюймів. Ідеально підійде для офісу, робочих зустрічей, ділових поїздок і щоденного використання.
Сумка відрізняється продуманою внутрішньою організацією. Усередині передбачені два відділення.
-
Перше - призначене для ноутбука й оснащене протиударною повітряною подушкою, яка надійно захищає техніку від вібрацій і випадкових ударів.
-
Друге - відмінно підійде для документів, журналів, блокнотів та інших паперів.
Для зручності в подорожах на задній стороні сумки передбачений ремінь-тримач, що дозволяє зафіксувати сумку на телескопічній ручці валізи. Це особливо актуально для відряджень і перельотів - звільняє руки і робить переміщення більш комфортним.
У комплект входить знімний регульований ремінь через плече, який можна відрегулювати по довжині під себе. Можна носити як на плечі, так і через плече - все для вашої зручності.Сумка виконана з високоякісної тканини нейлон з водовідштовхувальним просоченням, ця тканина зносостійка, стійка до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 385х 285 х 70 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 370 х 270 х 30 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Код | NM045087 |
- Ціна: 815 ₴









