
Сумка для ноутбука 14 дюймів Tyruns Slim 223-P, рожева #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043095
400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Tyruns Slim 223-P призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це тонка, стильна сумка.
Основне відділення виконане з плюшу, а конструкція застібки розроблена таким чином, що не дозволить при відкритті та закритті блискавки подряпати Ваш ноутбук.
Крім основного відділення є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів, на задній стороні сумки – ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Сумка виконана з тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 360 х 260 х 30 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 350 х 255 х 25 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 350 мм |
| Код | NM043095 |
- Ціна: 400 ₴







