
Міський рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів MAHOD 2171-P, світло-бузковий #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043099
860 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Міський рюкзак MAHOD 2171-P призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він чудово підійде для повсякденного використання, подорожей, роботи, навчання. Всередині відділення великої ємності з розумним плануванням: окрема кишеня для ноутбука з протиударною повітряною подушкою, для кращого захисту ноутбука та кишені для аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. З заднього боку рюкзака ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Лямки рюкзака виконані з тканини, що дихає, регулюються по висоті.
Рюкзак виготовлений з нейлону, високої щільності з водовідштовхувальним просоченням, тканина зносостійка, стійка до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 275х 415 х 100 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 270 х 395 х 30 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM043099 |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 860 ₴










