
Рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів Feisha E-201 сірий з піксельним малюнком #
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM045819
600 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Рюкзак Feisha E-201 призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він відмінно підійде як для повсякденного використання, так і для подорожей.
Всередині рюкзака містке відділення з розумним плануванням: окреме відділення для ноутбука, велике відділення для різних речей та невелика кишеня на блискавці. Також є зовнішня кишеня без блискавки і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. Крім того, з заднього боку рюкзака є невелика водонепроникна кишеня на блискавці для цінних речей, наприклад телефону, гаманця тощо.
Рюкзак має регульовані ремені для зручного носіння, їх можна відрегулювати по довжині, щоб забезпечити комфортну посадку на спині.
Рюкзак виготовлений з нейлону.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 290 x 420 x 155 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 285 x 410 x 150 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 250 x 410 x 30 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 410 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 250 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM045819 |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 600 ₴








