
Рюкзак для ноутбука 14 дюймів Feisha 7729G сірий # сірий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM045820
720 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Рюкзак Feisha 7729G призначений для ноутбука до 14-15 дюймів. Має універсальний стильний класичний дизайн, який підійде будь-якому образу.
Всередині два відділення: одне з них призначене для ноутбука, забезпечує безпечне та надійне його розміщення, а друге — для особистих речей та аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці для швидкого доступу до дрібних предметів, а також дві бічні кишені для пляшки, парасольки або інших необхідних речей. Крім того, в бічній частині рюкзака є вихід для USB-проводу
Рюкзак має регульовані ремені для зручного носіння на спині.
Виготовлений з якісної тканини - оксфорд, високої щільності, зносостійкої, стійкої до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 300 x 410 x 130 мм
-
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 290 x 400 x 125 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 260 х 395 х 25 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 395 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Код | NM045820 |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 720 ₴










