
Чохол для ноутбука 13 дюймів Wigerson 0417-G, сірий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043933
260 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Чохол Wigerson 0417-G призначений для ноутбуків до 13.3 дюймів. Він легкий і компактний, що робить його зручним для перенесення у сумці, портфелі чи рюкзаку.
Всередині є одне відділення з м'якою плюшевою підкладкою, яка захищає ноутбук від подряпин, ударів та інших пошкоджень під час транспортування. Зовні чохла є кишеню на блискавці для зберігання дрібних аксесуарів.
Виконаний з тканини оксфорд, зносостійкої та стійкої до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 330 x 220 x 25 мм
-
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 320 x 210 x 20 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 210 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 320 мм |
| Код | NM043933 |
- Ціна: 260 ₴





