
Сумка для ноутбука 14 дюймів FOPATI 9019-BR, коричнева
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM043982
640 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка FOPATI 9019-BR призначена для ноутбуків з діагоналлю екрану до 14 дюймів. Ця стильна модель, розроблена для зручного та безпечного перенесення вашого пристрою, стане ідеальним вибором для повсякденного використання, подорожей та відряджень.
Всередині сумки розташовані два відділення: одне з них призначене для вашого ноутбука, воно обладнане м'якими та ущільненими стінками для надійного захисту пристрою від ударів та пошкоджень під час транспортування. Друге відділення призначене для зберігання документів, аксесуарів та інших необхідних речей.
На лицьовій стороні сумки є зовнішня кишеня на блискавці з кишенями-органейзерами, які забезпечують швидкий доступ до ключів, мобільного телефону, кабелів та інших дрібних аксесуарів.
Сумка має знімний регульований ремінь на плечі і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісного нейлону.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ):
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM043982 |
- Ціна: 640 ₴








