
Комп'ютер g9 Fujitsu Esprimo P558 MT Intel Сore i5-9500/ DDR4 8GB/ SSD240GB Гар.12міс!
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM047507
10 399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сучасний компактний системний блок Fujitsu Esprimo Esprimo P558 MT на базі Intel Core i5-9500 з інтегрованою відеокартою Intel UHD 630>
.
Впорається з повсякденними офісними/домашніми/мультимедійними/навчальними завданнями, інтегрована відеокарта Intel UHD 630 дозволить грати в ігри.
- 6-ядерний процесор Intel Core i5
- 8GB оперативної пам'яті DDR4; можлива комплектація від 4 до 32GB, всього 2 слоти під пам'ять
- швидкий накопичувач SSD 240GB можлива комплектація SSD від 120GB, HDD від 250GB, SSD + HDD
- материнська плата: Fujitsu s1151 g9 H310
- блок живлення: Fujitsu 280W
- можливість встановлення повноформатної дискретної відеокарти початкового рівня
Повністю протестований і готовий до роботи!
Становище: б/в, чудовий стан!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміна комплектації під Ваші вимоги!>.
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІВКА!"
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
.
-
У разі поломки, оперативний ремонт у нашій майстерні за 1-6 робочий день.
.
-
ЗНИЖКИ на післягарантійне обслуговування по закінченню гарантійного терміну."
.
-
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше в розділі "Викуп ноутбуків і пк"
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i5-9500 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 240 GB |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Mini (Micro)-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 280 W |
| Внутрішня тактова частота | 4.4 МГц |
| Графічний чіпсет | Intel UHD 630 |
| Код | NM047507 |
| Покоління процесора Intel | Coffee Lake (дев'яте) |
| Сікет | 1151 |
- Ціна: 10 399 ₴




