
Рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Vigson 1678-B, чорний, водовідштовхувальне просочення
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM053457
700 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Рюкзак Vigson 1678-В – стильне та функціональне рішення для сучасних активних людей. Лаконічний дизайн та продумана організація простору роблять його ідеальним для повсякденного використання.
Зовні розташовані дві кишені на блискавці, зручні для зберігання дрібниць – ключів, карт чи смартфона. Також передбачені бічні кишені, що ідеально підходять для пляшки з водою, термоса або парасольки.
Усередині знаходиться просторе відділення, а також окремий відсік для ноутбука. Для дрібних аксесуарів передбачено дві додаткові кишені, що допомагає підтримувати порядок.
Регульовані лямки з дихаючого матеріалу забезпечують комфортне носіння протягом дня.
Матеріал: водонепроникний нейлон преміальної якості.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 300 x 440 x 160 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 290 х 430 х 150 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 280 х 430 х 25 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 430 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM053457 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 700 ₴









