
Рюкзак для ноутбука 14 дюймів Vigson 1329-B, чорний, водонепроникний #
- В наявності 2 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: NM053459
850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Рюкзак для ноутбука Vigson 1329-B поєднує стильний дизайн і практичність, що робить його чудовим вибором для навчання, роботи та подорожей.
Зовні рюкзак оснащений невеликою кишенею на блискавці, двома бічними кишенями для пляшки, парасольки або інших дрібниць, USB-виходом для зручної зарядки пристроїв та світловідбиваючою смужкою, яка підвищує безпеку в темний час доби.
Всередині передбачено просторе основне відділення з кишенею на блискавці для аксесуарів, а також окреме відділення з потовщеними стінками для ноутбука, що забезпечує надійний захист пристрою від пошкоджень. Відділення розраховане на ноутбуки до 14 дюймів.
На спинці розташована прихована кишеня на блискавці для зберігання цінних речей.
Регульовані лямки з дихаючого матеріалу забезпечують комфорт при тривалому носінні.
Матеріал: водонепроникний оксфорд із PU-покриттям.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 280 х 420 х 120 мм
-
Внутрішні розміри (ШхВхГ): 270 x 410 x 115 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 260 x 390 x 20 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Код | NM053459 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 850 ₴









