
Батарея EVE 16S LiFePO4 51,2V 304Ah (15,5 kWh) з БМС/екраном 3.2" та платою управління в корпусі чорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM064568
86 190 ₴
85 748 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
LiFePO4 акумулятор 51.2В 304Ah (≈15.5 кВт·год) з активною BMS
Готовий акумуляторний модуль для резервного живлення та сонячних станцій. Підходить для дому та бізнесу - стабільна робота при відключеннях світла та високих навантаженнях.
Комплектація:
- Акумулятори EVE LF280K 3.2V LiFePo4 304Ah
- BMS JiKong JK-PB2A16S20P
- Клеми 200А (2 пари)
- Вимикач (Автомат постійного струму) 200А
- LCD Дисплей 3.2 JiKong з кнопкою активації
- Металічний Корпус, кабель і наконечники мідні 35 мм
Параметри:
- Ємність: ~15.5 кВт·год
- Напруга: 51.2В
- Токи
- Номінал: 80–100A
- Краткочасно: 120–140A
- Пік: до 200A
- BMS 200A (з активним балансуванням 2A)
- Для інверторів 5-6 кВт
- Ресурс: 4000–6000 циклів
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 276 мм |
| Довжина | 796 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 |
| Ємність акумулятору | 15500 |
| Ємність акумулятора (мА/год) | 304 (мА/год) |
| Код | NM064568 |
| Напруга акумулятора | 51.2 В |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 85 748 ₴





