
ПК G12-13 Lenovo M70t Gen 4 MT Intel Core i5-13500 /Q670/16GB DDR4/NVMe 512GB/310W 10+4/GPU 6+2/Win11Pro б\у
- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: ID568172
29 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Комп'ютер Lenovo ThinkCentre M70t Gen 4 MT на базі потужного 14-ядерного процесора Intel i5 13-го покоління з інтегрованою відеокартою Intel UHD 770
Підходить для професійних/дизайнерських/інженерних завдань, рендерінгу та роботи з важким ПЗ
.-
14-ядерний процесор Intel Core i5-13500 (20 потоків, до 4.80 GHz) - потужніший за багато i7 та i9 минулих серій.
-
16GB оперативної пам'яті DDR4, можлива комплектація від 8 до 128GB, всього 4 слоти під пам'ять.
-
Надвисокошвидкий накопичувач NVMe SSD 512GB, можлива комплектація SSD до 2TB, установка додаткових HDD/SSD.
-
Материнська плата: Lenovo s1700 Intel Q670.
-
Блок живлення: Lenovo 310W 80+ Platinum (10+4 Pin + 6+2 Pin GPU для відеокарти).
-
Інтегрована відеокарта Intel UHD 770 дає змогу працювати з 4K-контентом і грати в популярні онлайн-ігри.
.
-
Ліцензійна Windows 11 Pro (вшита в BIOS).
Проведено тестування та повністю підготовлено до роботи!
Гарантія: 12 місяців!
Можлива зміназміна комплектації під Ваші вимоги!"
Традиційні ЗНИЖКИ на ОПТ, є КІЛЬКІСТЬ!"
Купуючи у нас системний блок ви отримуєте:
-
Гарантійне та післягарантійне обслуговування.
-
Системний блок, підготовлений із суворим дотриманням усіх стандартів компанії.
-
У випадку поломки, оперативний ремонт в нашій майстерні за 1-6 робочий день.
. -
ЗНИЖКИ на післягарантійнеобслуговування по закінченню гарантійного терміну.
-
Можливість скористатись послугою trade-in, детальніше у розділі "Викуп ноутбуків та пк"
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Вживані |
| Тип настільного ПК | Класичний ПК |
| Пристрої зберігання даних | |
| Інтерфейс HDD | M2 NVMe |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Core i5-13500 14(20)x4.80 GHz |
| Тип процесора | Core i5 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Корпус | |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | 320 W |
| Внутрішня тактова частота | 1.8 МГц |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 770 |
| Картка | 2955683 |
| Клас | А + |
| Код | ID568172 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Операційна система | Win11 x64 Pro License |
| Оптичний привід | Немає |
| Покоління процесора Intel | 13 Raptor Lake |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип диска | M.2 NVME |
| Частота пам'яті | 2 400 МГц |
| Чіпсет | Q670 |
- Ціна: 29 999 ₴






