
Прожектор LED Feron LL-650 230V 50W IP65 4900Lm 96 LED
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM009386
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Код | NM009386 |
| Потужність | 50 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Світловий потік | 4900 Лм |
| Стан | Нове |
| Строк служби ламп | 30000 год. |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна температура | 6400K |
- Ціна: Ціну уточнюйте

