
Міський рюкзак для ноутбука 15,6 дюймів Feisha 9399-R, бордовий #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039729
570 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Міський рюкзак Feisha 9399-R призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, він відмінно підійде для повсякденного використання та подорожей. Всередині відділення великої ємності з розумним плануванням: окрема кишеня для ноутбука, кишеня органайзер та кишеня для аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці і дві бічні кишені для пляшки, парасольки і т.д. З заднього боку рюкзака є невелика кишеня на блискавці для телефону, гаманця.
Лямки рюкзака виконані з дихаючої тканини, регулюються по висоті.
Рюкзак виготовлений з поліестеру
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 310 х 460 х 150 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 280 х 400 х 30 мм
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ
Доступна для ноутбуків, ПК, моноблоків, моніторів, резервного живлення
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 400 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Код | NM039729 |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 570 ₴







