
Сумка для ноутбука до 15.6" дюймів Feisha 101-B, синя
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039722
400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Feisha 101-B призначена для ноутбуків до 15.6 дюймів. Це повсякденна та легка сумка. Має два внутрішні відділення: одне відділення на липучці для ноутбука, з потовщеною стінкою, друге - великої ємності, для різних документів, аксесуарів. Також є зовнішня кишеня на блискавці.
Сумка має знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана із зносостійкої тканини високої щільності - оксфорд.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 410 х 300 х 60 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 390 х 280 х 50 мм
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Код | NM039722 |
- Ціна: 400 ₴








