
Рюкзак міський для ноутбука 15.6 дюймів LT-9005 із зарядкою через usb-порт, темно синій #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039699
375 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Міський рюкзак LT-9005 призначений для ноутбука 15,6 дюймів, практичний та зручний для повсякденного використання, поїздок. Усередині одне велике відділення в якому є кишеня на липучці для ноутбука та кишеня-органайзер. Також є три зовнішні кишені для різних аксесуарів, бічна кишеня для пляшки, парасольки і т. д. У бічній частині рюкзака є вихід для USB-проводу
Сумка виготовлена з тканини оксфорд
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 300 х 410 х 110 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 275 х 390 х 25 мм
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 275 мм |
| Код | NM039699 |
- Ціна: 375 ₴









