
Сумка для ноутбука 14 дюймів Mahoo 10269, чорна, водовідштовхувальне просочення #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM052933
910 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Mahoo 10269 - стильне та практичне рішення для ноутбуків до 14 дюймів. Сучасний дизайн, функціональність та комфорт роблять її ідеальним вибором для роботи, навчання та подорожей.
Зовні сумки - дві кишені на блискавці, які відмінно підходять для зберігання документів, аксесуарів або дрібниць, які потрібно тримати під рукою.
Всередині знаходиться просторе основне відділення з кишенею-органайзером, яка допомагає зручно розмістити дрібні речі, і окремий відсік для ноутбука з потовщеними стінками що забезпечує надійний захист від ударів і пошкоджень.
Сумка доповнена знімним ременем, що регулюється, і ременем для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Виконана з водовідштовхувального нейлону та PU-матеріалу, стійкість до зносу та захист від вологи.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 360 х 250 х 110 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 340 х 240 х 25 мм
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТКАМИ!
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!!!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 240 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 340 мм |
| Код | NM052933 |
- Ціна: 910 ₴









