
Сумка для ноутбука 14 дюймів Tyruns B-214 чорна, водовідштовхувальне просочення
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM054652
575 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Tyruns B-214призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Класична стильна сумка.
Усередині два відділення: одне відділення - для ноутбука, з потовщеними стінками, друге - з кишенею-органайзером - для документів, аксесуарів, мобільного телефону та інших предметів. Так само є зовнішня кишеня на блискавці, з органайзером всередині.
На задній стороні сумки є ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь через плече.
Сумка виконана з якісної тканини - оксфорд, високої щільності з водовідштовхувальним просоченням, тканина зносостійка, стійка до подряпин.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 380 x 270 x 60 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 360 х 260 х 30 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM054652 |
- Ціна: 575 ₴









