
Сумка для ноутбука 15.6 дюймів Case Logic VNAI-215 Black (3201492) чорна
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM060157
800 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка для ноутбука Case Logic 15.6" VNAI-215 - проста та багатофункціональна модель, зручна для роботи та поїздок.
Основне відділення ущільнене для ноутбука до 15,6 дюймів з додатковою кишенею для документів. Є містка передня кишеня з панеллю-органайзером для дрібних аксесуарів.
Для комфортного перенесення передбачено м'яку ручку і знімний плечовий ремінь з наплічною накладкою, що запобігає ковзанню. Карабіни виконані з пластику.Сумка виготовлена з високоякісного поліестеру, що забезпечує міцність та довговічність.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 415 x 290 x 60 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 400 х 285 х 55 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ! ![]()
Доступна для груп ноутбуки, ПК, монітори, моноблоки, резервне живлення
Всі замовлення, оплачені до 16:00, поїдуть сьогодні!
а також 90% замовлень, зроблених до 18:00
Просимо Вас оформляти замовлення від 300 грн, це дасть нам змогу не піднімати ціни на дешеві товари.
Замовлення до 300 грн відправляємо за повною передоплатою!
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже більше 18 років:
-
Ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Розбирання - понад 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад-магазин нових запчастин та периферії
-
терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
-
обмін, викуп в будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний :)
.VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торговельні марки належать їхнім власникам
.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Код | NM060157 |
- Ціна: 800 ₴








