
Сумка для ноутбука до 14" дюймів Brinch B-14S чорна, ремінь через плече в комплекті
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM038523
420 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Brinch B-14S призначена для ноутбуків до 14. Вона мінімалістична, акуратна. Виконана з високоякісної оксфордської тканини з гарним водонепроникним ефектом. Зносостійка, стійка до подряпин.
Основне відділення має внутрішню кишеню для ноутбука на липучці, а також дві кишені для аксесуарів. Є дві зовнішні передні кишені для зберігання кабелів, зарядних пристроїв та інших аксесуарів.
Ця сумка оснащена плавними застібками - блискавками для забезпечення швидкого та легкого доступу. Є ремінь для кріплення на ручці валізи. Наплічний ремінь на металевих карабінах, його можна відстібати та регулювати.
Матеріал: високоякісна водовідштовхувальна тканина - оксфорд
- Зовнішні розміри (ШxВхГ): 400 х 300 х 70 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 360 х 260 х 60 мм
- Підходить для пристрою розміром до (ШхД): 350 x 250 мм
Примітка: Фотографії цієї моделі зроблені нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для швидкого замовлення або питання напишіть нам на СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ (Instagram, Telegram, Viber, email) та не чекайте на обробку вашого замовлення через кошик!
Напишіть нам для консультації або швидкого замовлення, не чекаючи на його обробку через кошик!
95% замовлень, зроблених до 18:00, відправляються день у день!
║▌║█║▌ Коротко про нас, види діяльності ▌│║▌│║▌║▌█
Ми професійно займаємося підтримкою сервісних центрів, приватних майстрів, адмінів вже більше 18 років
-
Терміновий ремонт будь-якої складності
-
Ноутбуки з США, Європи з гарантією 3-6-12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Обмін, викуп на запчастини, оренда
-
Більше 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад нових запчастин та периферії, прямі поставки з Китаю та Тайваню від перевірених постачальників
Якщо ви не знайшли потрібний товар (з числа наших груп) – напишіть нам: можливо, він ще не виставлений на продаж або доступний під замовлення!
Ми пропонуємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний, про це детальніше у статті про цінову політику
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM038523 |
| Виробник | Без бренда |
- Ціна: 420 ₴












