
Сумка для ноутбука до 14" дюймів PENG 1020, червона
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039704
470 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка PENG 1020 призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Це класична сумка з розумним плануванням, у ній посилені стінки для кращого захисту ноутбука. В основному відділенні два відділи: один із них призначений для ноутбука, другий – великої ємності для документів, аксесуарів, у якому є кишеня-органайзер для мобільного телефону та інших предметів. Також є зовнішня кишеня на блискавці з органайзером усередині.
Сумка має знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісної тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 380 х 280 х 80 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 360 х 260 х 30 мм
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для швидкого замовлення або питання напишіть нам на СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ (Instagram, Telegram, Viber, email) та не чекайте на обробку вашого замовлення через кошик!
Напишіть нам для консультації або швидкого замовлення, не чекаючи на його обробку через кошик!
95% замовлень, зроблених до 18:00, відправляються день у день!
║▌║█║▌ Коротко про нас, види діяльності ▌│║▌│║▌║▌█
Ми професійно займаємося підтримкою сервісних центрів, приватних майстрів, адмінів вже більше 18 років
-
Терміновий ремонт будь-якої складності
-
Ноутбуки з США, Європи з гарантією 3-6-12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Обмін, викуп на запчастини, оренда
-
Більше 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад нових запчастин та периферії, прямі поставки з Китаю та Тайваню від перевірених постачальників
Якщо ви не знайшли потрібний товар (з числа наших груп) – напишіть нам: можливо, він ще не виставлений на продаж або доступний під замовлення!
Ми пропонуємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний, про це детальніше у статті про цінову політику
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM039704 |
- Ціна: 470 ₴










