
Сумка для ноутбука до 14 "дюймів PENG 914-TD, темно сірий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039712
440 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка PENG 914-TD призначена для ноутбуків до 14 дюймів. Класична стильна сумка великої ємності, має всередині два відділення, одне з яких призначене для ноутбука. Так само є три зовнішні кишені: одна велика кишеня на блискавці, з органайзером усередині, і дві кишені без блискавки, для різної дрібниці. На задній стороні сумки є ремінь для фіксації телескопічної ручки валізи.
У комплекті йде знімний регульований ремінь на плечі.
Сумка виконана з високоякісної тканини - оксфорд, високої щільності, зносостійкий, стійкий до подряпин .
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 380 х 280 х 60 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 360 х 260 х 35 мм
Примітка: Фотографії цієї моделі зроблені нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для швидкого замовлення або питання напишіть нам на СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ (Instagram, Telegram, Viber, email) та не чекайте на обробку вашого замовлення через кошик!
Напишіть нам для консультації або швидкого замовлення, не чекаючи на його обробку через кошик!
95% замовлень, зроблених до 18:00, відправляються день у день!
║▌║█║▌ Коротко про нас, види діяльності ▌│║▌│║▌║▌█
Ми професійно займаємося підтримкою сервісних центрів, приватних майстрів, адмінів вже більше 17 років
-
Терміновий ремонт будь-якої складності
-
Ноутбуки з США, Європи з гарантією 3-6-12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Обмін, викуп на запчастини, оренда
-
Більше 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад нових запчастин та периферії, прямі поставки з Китаю та Тайваню від перевірених постачальників
Якщо ви не знайшли потрібний товар (з числа наших груп) – напишіть нам: можливо, він ще не виставлений на продаж або доступний під замовлення!
Ми пропонуємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний, про це детальніше у статті про цінову політику
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 360 мм |
| Код | NM039712 |
- Ціна: 440 ₴











