
Сумка для ноутбука до 15.6" дюймів MeiTian S762, бежева
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039705
720 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка PENR S762 призначена для ноутбуків до 15.6 дюймів, вона легка та елегантна, і при цьому великої ємності. Підходить для різних випадків: офісу, роботи та ділових поїздок. Усередині два відділення: одне - відділення для ноутбука з протиударною повітряною подушкою, для кращого захисту ноутбука, друге - велике відділення для документів, журнали і т.д. Зовнішня кишеня на блискавці, всередині органайзер для аксесуарів (мишки, мобільного телефону і т.д.)
Є знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана з високоякісної водовідштовхувальної тканини - оксфорд, ця тканина більш зносостійка, стійка до подряпин.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 400 х 300 х 70 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 380 х 270 х 30 мм
Примітка: Фотографії цієї моделі зроблені нами.
У товарів з кодами NM******, залежно від партії, фото на сайті може трохи відрізнятися від дійсного.
У товарів з кодами ID****** фото реальні, бо зроблені нами з товару, що фактично продається!
Товари, куплені помилково, повертаються за рахунок покупця
Пересилання гарантійного ремонту здійснюється за рахунок продавця
Для швидкого замовлення або питання напишіть нам на СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ (Instagram, Telegram, Viber, email) та не чекайте на обробку вашого замовлення через кошик!
Напишіть нам для консультації або швидкого замовлення, не чекаючи на його обробку через кошик!
95% замовлень, зроблених до 18:00, відправляються день у день!
║▌║█║▌ Коротко про нас, види діяльності ▌│║▌│║▌║▌█
Ми професійно займаємося підтримкою сервісних центрів, приватних майстрів, адмінів вже більше 17 років
-
Терміновий ремонт будь-якої складності
-
Ноутбуки з США, Європи з гарантією 3-6-12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Обмін, викуп на запчастини, оренда
-
Більше 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад нових запчастин та периферії, прямі поставки з Китаю та Тайваню від перевірених постачальників
Якщо ви не знайшли потрібний товар (з числа наших груп) – напишіть нам: можливо, він ще не виставлений на продаж або доступний під замовлення!
Ми пропонуємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний, про це детальніше у статті про цінову політику
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Код | NM039705 |
- Ціна: 720 ₴












