
Сумка для ноутбука до 15.6" дюймів Feisha 098-G, сіра
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039721
400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Feisha 098-G призначена для ноутбуків до 15.6 дюймів. Проста і водночас стильна сумка. Має два внутрішні відділення: одне відділення на липучці для ноутбука, друге - більш містке, для різних документів, аксесуарів. Є зовнішня кишеня на блискавці.
У сумці є знімний ремінь, що регулюється, і ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
Виконана зі зносостійкої тканини - оксфорд.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 410 х 300 х 70 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 385 х 280 х 50 мм
Примітка: Фото цієї моделі зроблено нами.
Для швидкого замовлення або питання напишіть нам на СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ (Instagram, Telegram, Viber, email) та не чекайте на обробку вашого замовлення через кошик!
Напишіть нам для консультації або швидкого замовлення, не чекаючи на його обробку через кошик!
95% замовлень, зроблених до 18:00, відправляються день у день!
║▌║█║▌ Коротко про нас, види діяльності ▌│║▌│║▌║▌█
Ми професійно займаємося підтримкою сервісних центрів, приватних майстрів, адмінів вже більше 18 років
-
Терміновий ремонт будь-якої складності
-
Ноутбуки з США, Європи з гарантією 3-6-12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Обмін, викуп на запчастини, оренда
-
Більше 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад нових запчастин та периферії, прямі поставки з Китаю та Тайваню від перевірених постачальників
Якщо ви не знайшли потрібний товар (з числа наших груп) – напишіть нам: можливо, він ще не виставлений на продаж або доступний під замовлення!
Ми пропонуємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний, про це детальніше у статті про цінову політику
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 385 мм |
| Код | NM039721 |
- Ціна: 400 ₴












