
Рюкзак міський для ноутбука до 15.6" дюймів LT-9005 із зарядкою через usb-порт, чорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039700
375 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Міський рюкзак LT-9005 призначений для ноутбука 15,6 дюймів, практичний та зручний для повсякденного використання, поїздок. Усередині одне велике відділення в якому є кишеня на липучці для ноутбука та кишеня-органайзер. Також є три зовнішні кишені для різних аксесуарів, бічна кишеня для пляшки, парасольки і т. д. У бічній частині рюкзака є вихід для USB-проводу
Сумка виготовлена з тканини оксфорд
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 300 х 410 х 110 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 275 х 390 х 25 мм
Для швидкого замовлення або питання напишіть нам на СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ (Instagram, Telegram, Viber, email) та не чекайте на обробку вашого замовлення через кошик!
Напишіть нам для консультації або швидкого замовлення, не чекаючи на його обробку через кошик!
95% замовлень, зроблених до 18:00, відправляються день у день!
║▌║█║▌ Коротко про нас, види діяльності ▌│║▌│║▌║▌█
Ми професійно займаємося підтримкою сервісних центрів, приватних майстрів, адмінів вже більше 18 років
-
Терміновий ремонт будь-якої складності
-
Ноутбуки з США, Європи з гарантією 3-6-12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
-
Обмін, викуп на запчастини, оренда
-
Більше 2000 ноутбуків доступні по запчастинах
-
Склад нових запчастин та периферії, прямі поставки з Китаю та Тайваню від перевірених постачальників
Якщо ви не знайшли потрібний товар (з числа наших груп) – напишіть нам: можливо, він ще не виставлений на продаж або доступний під замовлення!
Ми пропонуємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний, про це детальніше у статті про цінову політику
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 275 мм |
| Код | NM039700 |
- Ціна: 375 ₴












