
Рюкзак для ноутбука 15.6 дюймів Joy Start 3в1 (рюкзак + сумка + клатч), сірий #
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM039698
455 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
У комплект входить: рюкзак для ноутбук 15,6, сумка через плече, клатч
Стильний рюкзак Joy Start призначений для ноутбука до 15,6 дюймів, відмінно підійде для повсякденних завдань. Легкий і акуратний, всередині одне велике відділення з окремою кишеню для ноутбука, яка не дасть ноутбуку бовтатися у рюкзаку.
Передня кишеня на блискавці для смартфона, візитних карток, аксесуарів. Також є бічні кишені для пляшки, парасольки і т. д. На рюкзаку світловідбиваюча смуга, вона підвищить безпеку нічних прогулянок.
З особливостей: є вихід для USB-провода (USB-провід в комплекті) і для навушників.
Рюкзак виготовлений з тканини оксфорд.
Параметри рюкзака:
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 290 х 450 х 120 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 270 х 420 х 25 мм
Параметри сумки:
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 200 х 240 х 70 мм
Параметри клатчу:
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 180 х 110 х 10 мм
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Відділення | Отвір для навушників |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 270 мм |
| Код | NM039698 |
- Ціна: 455 ₴








