
Сумка-месенджер для ноутбука до 15.6" дюймів Mysens KHW-015, бежево-жовта
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM041078
960 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка-месенджер Mysens KHW-015 призначена для ноутбука до 15,6 дюймів. Стильна повсякденна сумка відмінної якості. Основне відділення великої ємності, всередині якого є два відділи: одне для документів та аксесуарів з бічними кишенями, друге - протиударне відділення для ноутбука з двошаровою 3D підкладкою. Також є зовнішня кишеня на заклепці.
З боків розташовані заклепки, для зменшення або збільшення обсягу.
З задньої сторони є невелика кишеня на блискавці та ремінь для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний ремінь, що регулюється, карабіни виконані з якісного пластику
Виконана з двох тканин: одна водонепроникна та зносостійка тканина - оксфорд, друга - PU шкіра
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 420 х 300 х 90 мм
- Внутрішні розміри (ШхВхГ): 400 х 290 х 80 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 390 х 280 х 35 мм
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Код | NM041078 |
| Матеріал | Оксфорд+PU |
| Відділення | Протиударне відділення для ноутбука |
- Ціна: 960 ₴










