
Сумка для ноутбука 13.3 дюймів Slim ST02-SG сіра
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM042727
600 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка Slim ST02-SG призначена для ноутбука до 13.3-14 дюймів. Це класична, легка, але стильна тонка сумка.
Основне відділення зроблено з плюшу, а стінки потовщені, що захистить ваш ноутбук від подряпин та інших пошкоджень. Спереду є дві кишені на блискавці і одна на липучці для різних аксесуарів, також є кишеня, куди можна сховати ручки від сумки, вона досить глибока. Позаду прихована кишеня на блискавці, глибока кишеня для ручок сумки і ремінь для фіксації на телескопічній ручці валізи.
У комплекті йде знімний ремінь, що регулюється.
Сумка виконана з водонепроникної та зносостійкої тканини - оксфорд.
- Зовнішні розміри (ШхВхГ): 350 х 265 х 30 мм
- Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ) : 340 х 250 х 25 мм
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 250 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 340 мм |
| Код | NM042727 |
- Ціна: 600 ₴









