
Сумка для ноутбука 15.6 дюймів Manhattan London, чорна
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NM060158
400 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 788-79-12
- +380 (67) 788-79-12e-mail: sаlеs@vortex.dp.ua
- +380 (63) 796-79-11Онлайн замовлення
Сумка для ноутбука Manhattan London 15.6 - легке і зручне рішення для повсякденного використання.
Основне відділення просторе і підходить для ноутбуків з діагоналлю до 15,6 дюйма. Зовні передбачена велика передня кишеня на липучці, в якій зручно зберігати документи і необхідні аксесуари.
Для комфортного перенесення є знімний регульований плечовий ремінь з пластиковими карабінами.
Сумка виготовлена з легкого та зносостійкого поліестеру.
-
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 410 x 300 x 70 мм
-
Внутрішні розміри під пристрій (ШхВхГ): 400 х 295 х 65 мм
Спробуйте ОПЛАТУ ЧАСТИНАМИ
Доступна для ноутбуків, ПК, моноблоків, моніторів, резервного живлення
Всі замовлення, сплачені до 16:00 поїдуть сьогодні!
Також 90% замовлень, виконаних до 18:00.
Спробуйте новий "тихий формат" консультацій та замовлень через зручний месенджер
Коротко про нас
Ми професійно займаємося підтримкою сисадмінів, майстрів вже понад 18 років:
- ноутбуки та ПК з Європи з гарантією 12 місяців, від "друкарської машинки" до топових моделей
- розбірка - більше 2000 ноутбуків доступні по запчастин
- склад-магазин нових запчастин та периферії
- терміновий ремонт будь-якої складності, самі ремонтуємо мат.плати, корпуси, батареї ноутбуків
- обмін, викуп у будь-якому стані
Ми надаємо гнучку систему знижок з першої покупки. Торг доречний:)
VORTEX. Компанія оптимальних рішень
Всі торгові марки належать їх власникам.
| Основні | |
|---|---|
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Код | NM060158 |
- Ціна: 400 ₴







